Поради психолога

Л. Найдьонова: інформацію треба відносити до ризиків

19 лютого 2021
Автор: Любов Найдьонова, доктор психологічних наук, член-кореспондент НАПН України, заступник директора з наукової роботи Інституту соціальної та політичної психології НАПН України. На думці діти, що гинуть. Тележурналісти звернулися за коментарем до новин. Розумію формат коментаря (півхвилинки)...

Лайфхаки батькам від психолога, як зробити дистанційне навчання ефективним та стресостійким

13 січня 2021
Шановні батьки! Початок дистанційного навчання ваших дітей має розпочатися із усвідомлення вашої значимості у підготовці дитини. Кожен із вас має собі сказати: «Я маю все зробити, щоб навчання моєї дитини було легким та продуктивним!».

Поради учням щодо підготовки до іспитів та їх складання.

08 липня 2020
Коли починаєте готуватися до іспитів, корисно скласти план. Складаючи план на кожний день підготовки, необхідно чітко визначити, що саме сьогодні будете вивчати. Не взагалі: «Трохи позаймаюся», а тому що саме сьогодні вивчите, які саме розділи і якого предмету.

2020 Вишнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

 • Юридична адреса:
  08133 Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, м.Вишневе, вул. Освіти, 9
 • Телефон:
  (04598) 5-07-62
 • Електронна адреса:
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Filling continues
  Триває наповнення порталу актуальними даними. Наразі інформація на окремих сторінках може не відповідити дійсності. Невдовзі робота буде завершена. Дякуємо за розуміння.

Handcrafted & Supported with ♥ by Alexander Mysko