Призери олімпіад 2016-2017

Кількість призових місць

 

ІІ етап (районний)

ІІІ етап (обласний)

IVетап (Всеукраїнський)

І місце

10 3 1

ІІ місце

13 1 2

ІІІ місце

8 7  

Разом

31 11 3

 

Кохан Аліна (9 клас)

Районний рівень (ІІ етап):

І місце - Біологія.

Обласний рівень (ІІІ етап):

І місце - Біологія.

Всеукраїнський рівень (IV етап):

І місце - Біологія.

 

Трохимчук Роман (10 клас)

Районний рівень (ІІ етап):

І місце- Біологія.

І місце - Хімія.

ІІ місце - Географія.

Обласний рівень (ІІІ етап):

І місце - Біологія.

ІІІ місце - Хімія.

Всеукраїнський рівень (IV етап):

ІІ місце - Біологія.

 

Дука Олександра (9 клас)

Районний рівень (ІІ етап):

ІІ місце - Біологія.

Обласний рівень (ІІІ етап):

ІІ місце - Біологія.

Всеукраїнський рівень (IV етап):

ІІ місце - Біологія.

 

Пасько Анастасія (9 клас)

Районний рівень (ІІ етап):

І місце - Українська мова.

І місце - Англійська мова.

І місце - Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика.

ІІ місце - Історія.

ІІ місце - Правознавство.

Обласний рівень (ІІІ етап):

ІІІ місце - Українська мова та література.

ІІІ місце - Англійська мова.

 

Хандусь Анастасія (9 клас)

Районний рівень (ІІ етап):

І місце - Фізика.

І місце - Інформаційні технології.

ІІІ місце - Математика.

Обласний рівень (ІІІ етап):

ІІІ місце - Фізика.

ІІІ місце - Інформаційні технології.

 

Ковальчук Дар'я (8 клас)

Районний рівень (ІІ етап):

І місце - Біологія.

Обласний рівень (ІІІ етап):

І місце - Біологія.

 

Чайка Михайло (8 клас)

Районний рівень (ІІ етап):

ІІ місце - Біологія.

Обласний рівень (ІІІ етап):

ІІ місце - Біологія.

 

Євтушенко Тетяна (9 клас)

Районний рівень (ІІ етап):

ІІ місце - Біологія.

Обласний рівень (ІІІ етап):

ІІІ місце - Біологія.

 

Сідак Богдан (8 клас)

Районний рівень (ІІ етап):

І місце - Англійська мова.

ІІІ місце - Біологія.

 

Лойко Анна (9 клас)

Районний рівень (ІІ етап):

І місце - Трудове навчання.

 

Дровнін Павло (10 клас)

Районний рівень (ІІ етап):

ІІ місце - Інформатика (програмування).

ІІ місце - інформаційні технології.

 

Якименко Анна (8 клас)

Районний рівень (ІІ етап):

ІІ місце - Математика.

ІІІ місце - Фізика.

 

Кондратюк Дар'я (9 клас)

Районний рівень (ІІ етап):

ІІ місце - Англійська мова.

ІІІ місце - Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика.

 

Орел Анна (11 клас)

Районний рівень (ІІ етап):

ІІ місце - Англійська мова.

ІІІ місце - Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика.

 

Кришнівська Дар'я (8 клас)

Районний рівень (ІІ етап):

ІІ місце - Українська мова та література.

 

Дробязко Анна (11 клас)

Районний рівень (ІІ етап):

ІІ місце - Українська мова.

 

Кот Олександр (7 клас)

Районний рівень (ІІ етап):

ІІІ місце - Математика.

 

Мерзлюк Анастасія (8 клас)

Районний рівень (ІІ етап):

ІІІ місце - Біологія

 

Друзь Ольга (8 клас)

Районний рівень (ІІ етап):

ІІІ місце - Образотворче мистецтво.

 

Гриньова Олена (9 клас)

Районний рівень (ІІ етап):

ІІІ місце - Географія.

 

Лоза Марина (10 клас)

Районний рівень (ІІ етап):

ІІІ місце - інформаційні технології.

 

ЗВЕДЕНА ТАБЛИЦЯ (ІV ЕТАП)

Біологія

Учень Клас Місце Вчитель
Кохан Аліна 9 І Плахотнюк Клавдія Леонідівна
Дука Олександра 9 ІІ Плахотнюк Клавдія Леонідівна
Трохимчук Роман 10 ІІ Плахотнюк Клавдія Леонідівна

 

ЗВЕДЕНА ТАБЛИЦЯ (ІІІ ЕТАП)

Українська мова та література

 
Прізвище, ім'я учня Клас Місце ПІП вчителя
Пасько Анастасія 9 ІІІ Снігир Тамара Іванівна

 

Англійська мова

       
Пасько Анастасія 9 ІІІ Белінський Олександр Петрович

 

Біологія

 
       
Ковальчук Дар'я 8 І Плахотнюк Клавдія Леонідівна
Кохан Аліна 9 І Плахотнюк Клавдія Леонідівна
Трохимчук Роман 10 І Плахотнюк Клавдія Леонідівна
Чайка Михайло 8 ІІ Плахотнюк Клавдія Леонідівна
Дука Тетяна 9 ІІІ Плахотнюк Клавдія Леонідівна
Євтушенко Тетяна 9 ІІІ Плахотнюк Клавдія Леонідівна

Хімія

       
Трохимчук Роман 10 ІІІ Стасюк Ольга Богданівна

 

Фізика

       
Хандусь Анастасія 9 ІІІ Межакова Людмила Володимирівна

 

Інформаційні технології

       
Хандусь Анастасія 9 ІІІ Ошийко Тетяна Михайлівна


ЗВЕДЕНА ТАБЛИЦЯ (ІІ ЕТАП)

Українська мова та література

Прізвище, ім'я учня Клас Місце Вчитель
Пасько Анастасія 9 І Снігир Т.І.
Дробязко Анна 11 ІІ Гарбуз Я.В.
Кришнівська Дар'я 8 ІІ Гарбуз Я.В.

Біологія

       
Ковальчук Дар'я 8 І Плахотнюк К.Л.
Кохан Аліна 9 І Плахотнюк К.Л.
Трохимчук Роман 10 І Плахотнюк К.Л.
Чайка Михайло 8 ІІ Плахотнюк К.Л.
Дука Олександра 9 ІІ Плахотнюк К.Л.
Євтушенко Тетяна 9 ІІ Плахотнюк К.Л.
Мерзлюк Анастасія 8 ІІІ Плахотнюк К.Л.
Сідак Богдан 8 ІІІ Плахотнюк К.Л.

 

Трудове навчання

       
Лойко Анна 9 І Попович Т.В.

 

Образотворче мистецтво

       
Грузь Ольга 8 ІІІ Геращенко В.Б.

 

Англійська мова

       
Сідак Богдан 8 І Поліковська О.В.
Пвсько Анастасія 9 І Белінський О.П.
Кондратюк Дар'я 9 ІІ Кішта Н.Г.
Орел Анна 11 ІІ Беліінський О.П.

 

Інформатика (програмування)

       
Дровнін Павло 10 ІІ Ошийко Т.М.

 

Інформаційні технології

       
Хандусь Анастасія   І Ошийко Т.М.
Дровнін Павло   ІІ Ошийко Т.М.
Лоза Марина   ІІІ Ошийко Т.М.

 

Історія

       
Пасько Анастасія 9 ІІ Будько Н.Т.

 

Хімія

       
Трохимчук Роман 10 І Стасюк О.Б.

Математика

       
Якименко Анна 8 ІІ Шматкова А.О.
Кот Олександр 7 ІІІ Ошийко Т.М.
Хандусь Анастасія 9 ІІІ Ошийко Т.М.

Географія

       
Трохимчук Роман 10 ІІ Матвієнко Н.М.
Гриньова Олена 9 ІІІ Ульяненко В.В.

Фізика

       
Хандусь Анастасія 9 І Межакова Л.В.
Якименко Анна 8 ІІІ Гадецька Т.П.

 

Правознавство

       
Пасько Анастасія 9 ІІ Будько Н.Т.

Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика

       
Пасько Анастасія 9 І Снігир Т.І.
Кондратюк Дар'я 9 ІІІ Силенко І.В.
Орел Анна 11 ІІІ Гарбуз Я.В.

2020 Вишнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

  • Юридична адреса:
    08133 Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, м.Вишневе, вул. Освіти, 9
  • Телефон:
    (04598) 5-07-62
  • Електронна адреса:
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Filling continues
    Триває наповнення порталу актуальними даними. Наразі інформація на окремих сторінках може не відповідити дійсності. Невдовзі робота буде завершена. Дякуємо за розуміння.

Handcrafted & Supported with ♥ by Alexander Mysko