У Вишнівській ЗОШ №1 відбувся випускний вечір.

 • Головна

У Вишнівській ЗОШ №1 відбувся випускний вечір. Урочиста церемонія з врученням атестатів цьогоріч вперше проходила у актовій залі школи. Уся наша величезна шкільна родина зібралася, щоб привітати одинадцятикласників, які назавжди прощаються із безтурботною порою дитинства. Випускний вечір пройшов у надзвичайно теплій атмосфері. Усіх присутніх переповнювали емоції, слова вдячності та смуток прощання. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими.

Цьогоріч атестати про повну загальну середню освіту отримали 49 випускників. Молоді, сильні, перспективні особистості, які здатні втілити мрії в реальність – це випускники Вишнівської ЗОШ №1, вони наше сьогодення і наше майбутнє.

Вітаємо наших дорогих випускників із закінченням школи! Нехай доросле життя буде сповнене нових можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів! Приймайте випробування з гордо піднятою головою, і ніколи не опускайте руки. Будьте гідними поваги людьми!
У добру путь!

2020 Вишнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

 • Юридична адреса:
  08133 Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, м.Вишневе, вул. Освіти, 9
 • Телефон:
  (04598) 5-07-62
 • Електронна адреса:
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Filling continues
  Триває наповнення порталу актуальними даними. Наразі інформація на окремих сторінках може не відповідити дійсності. Невдовзі робота буде завершена. Дякуємо за розуміння.

Handcrafted & Supported with ♥ by Alexander Mysko