Останній дзвінок 2021

У Вишнівській ЗОШ №1 пролунав останній дзвінок. Учні 9-11 класів вишикувались на шкільному дворі, щоб відсвяткувати завершення навчального року та привітати початок літніх канікулів. Головні герої “останнього дзвоника” – цьогорічні випускники 11-А та 11-Б класів, які прощаються зі школою назавжди та вирушають у самостійне доросле життя.

Навчальний рік, що минає, був непростим. Ми вперше зіткнулися з багатьма перепонами, але змогли успішно їх подолати. Педагогічний колектив пишається усіма здобутками і перемогами своїх вихованців.

Бажаємо всім гарно відпочити під час канікул та набратися сил перед початком нового навчального року. А нашим випускникам бажаємо сповна скористатися знаннями отриманими в школі та реалізувати себе у всіх сферах життя.

Пам'ятайте, що двері нашої школи завжди відкриті для зустрічі з дорогими випускниками!

 

 

2020 Вишнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

 • Юридична адреса:
  08133 Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, м.Вишневе, вул. Освіти, 9
 • Телефон:
  (04598) 5-07-62
 • Електронна адреса:
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Filling continues
  Триває наповнення порталу актуальними даними. Наразі інформація на окремих сторінках може не відповідити дійсності. Невдовзі робота буде завершена. Дякуємо за розуміння.

Handcrafted & Supported with ♥ by Alexander Mysko