Оновлено: 04 квітня 2024
Учителі та батьки можуть переглянути серіал про булінг
Опубліковано: | Соціально-психологічна служба
Портал Дія. Цифрова освіта пропонує педагогам та батькам переглянути освітній серіал «Школа без цькувань».
Новий освітній серіал містить дві частини: перша призначена для вчителів, друга – для батьків.
Під час перегляду курсу батьки та педагоги зможуть дізнатись або поглибити свої знання про те, що таке булінг, чим булінг відрізняється від проявів агресії в колективі, як говорити з дітьми про цькування та реагувати на булінг.
Також йтиметься про те, які процеси відбуваються в групі під час булінгу, у чому полягають ролі батьків і вчителів у протидії булінгу та як працювати з емоційно-поведінковими розладами дитини.
Переглянути освітній серіал можна за посиланнями.
Школа без цькувань. Учителю
Школа без цькувань. Батькам
Кібербезпека для дітей та батьків
Нагадуємо батькам про їхні обов’язки щодо виховання та розвитку дітей відповідно до законодавства України. Відповідно до статті 150 Сімейного кодексу України, батьки повинні виховувати дітей у дусі поваги до прав інших, любові до родини та Батьківщини, піклуватися про їхнє здоров'я, освіту та морал…
Рекомендації для дітей щодо протидії булінгу та безпечної поведінки в мережі
1. Не квапся
Не поспішай із відповіддю на образливі чи провокаційні повідомлення. Перед тим як реагувати, важливо заспокоїтися і порадитися з дорослими. Варто розуміти, що емоційна реакція може призвести до непередбачуваних наслідків. Варто дотримуватися правила: перш ніж написати відповідь, сперш…
Баланс у харчуванні для кращої якості життя при цукровому діабеті
Сьогодні, 14-го листопада, по всьому Світу проходять заходи у рамках Всесвітнього дня діабету. Цьогорічною темою визначено вдосконалення підходів для забезпечення благополуччя людей із діабетом. Серед іншого, значний і не повністю використаний потенціал мають модифікації дієти та поліпшення вибору…
Алгоритм взаємодії щодо попередження та протидії булінгу
Булінг (цькування) – це психологічне, фізичне, економічне, сексуальне насильство, зокрема й через електронну комунікацію, що вчиняється щодо малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою щодо інших учасників освітнього процесу.