? Порядок зарахування до закладу освіти

 • Головна
 • Освітній процес
 • Організація освітнього процесу
 • ? Порядок зарахування до закладу освіти

1. Спроможність закладу освіти (тобто максимальна кількість учнів 1-х класів, яким заклад може забезпечити здобуття освіти за денною формою навчання) складає 150 місць.

2. Згідно з п.4 розділу 1 Порядку зарахування до закладу здійснюється відповідно до наказу директора, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред"явленням документа, що посвідчує особу заявника),

До заяви додаються:

- копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред"являється оригінал);

- оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації:

№086-1/0 (про групу здоров"я для уроків фізкультури);

медичної довідки №063/0 (картка обліку профілактичних щеплень).

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини, до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини інклюзивно-ресурсним центром.

У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (тобто до 29 травня).

При поданні заяви має бути пред"явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу, реквізити якого вказуються в заяві.

Територія обслуговування мікрорайону Вишнівської ЗОШ №1 включає вулиці:

Балукова, Південну, Освіти (Червоноармійська), Першотравневу, Чорновола, Святоюріївську, І.Мазепи (Орджонікідзе), Ватутіна, Затишну (Островського), Сонячну (Суворова), Г.Сковороди (Щорса), Кутузова, Молодіжну (Піонерську), Шевченка, Садову, Козацьку, І.Франка, Б.Хмельницького, М.Хвильового, В.Стуса, 

Заява не прийматиметься і не реєструватиметься у разі відсутності хоча б одного з вказаних обов"язкових документів.

Бланк заяви та анкети учня роздруковуються із сайту закладу і заповнюються завчасно, У разі наявності одного з документів, вказаного в анкеті, має бути надана копія цього документа.

 

Рекомендації батькам майбутніх першокласників

Нормативні документи

Конституція України

Стаття 53.Кожен має право на освіту

1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

2. Держава забезпечує доступністьі безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...

Закон України "Про освіту"

Стаття 12.Повна загальна середня освіта

п.4.Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Стаття 13.Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

п. 1.Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за якимзакріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Закон про здобуття повної середньої освіти

2020 Вишнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

 • Юридична адреса:
  08133 Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, м.Вишневе, вул. Освіти, 9
 • Телефон:
  (04598) 5-07-62
 • Електронна адреса:
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Filling continues
  Триває наповнення порталу актуальними даними. Наразі інформація на окремих сторінках може не відповідити дійсності. Невдовзі робота буде завершена. Дякуємо за розуміння.

Handcrafted & Supported with ♥ by Alexander Mysko