Порядок зарахування до закладу освіти

 • Головна
 • Освітній процес
 • Організація освітнього процесу
 • Порядок зарахування до закладу освіти

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Прийом документів для зарахування дітей до 1-го класу на 2022-2023 навчальний рік розпочинається з 01 березня 2022 року.

Принагідно інформуємо:

 1. Спроможність закладу освіти (тобто максимальна кількість учнів 1-х класів, яким заклад може забезпечити здобуття освіти за денною формою навчання) складає 150 місць. 
 2. До 1-х класів зараховуються діти переважно у віці 6 років, але не молодші 5 років і 8 місяців станом на 01 вересня поточного року.
 3. Рівень психологічної та фізичної готовності дитини до навчання в школі визначають батьки.
 4. Згідно з п.4 розділу 1 Порядку зарахування до закладу здійснюється відповідно до наказу директора, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред"явленням документа, що посвідчує особу заявника),
  До заяви додаються:
  • копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред"являється оригінал);
  • оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації:
   №086-1/0 (про групу здоров"я для уроків фізкультури);
   медичної довідки №063/0 (картка обліку профілактичних щеплень).

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини, до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини інклюзивно-ресурсним центром.

У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (тобто до 29 травня).

При поданні заяви має бути пред`явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу, реквізити якого вказуються в заяві. Це  може бути: або паспорт з реєстрацією, або довідка чи витяг про місце реєстрації, або інший документ, який посвідчує фактичне проживання дитини на території обслуговування закладу, складений та завірений відповідно до вимог чинного законодавства.

Територія обслуговування мікрорайону Вишнівської ЗОШ №1 включає вулиці міста Вишневе:

Балукова, Освіти, Південну, Першотравневу, Чорновола, Святоюріївську, І.Мазепи, Ватутіна, Затишну, Сонячну, Г.Сковороди, Кутузова, Молодіжну, Шевченка, Садову, Козацьку, І.Франка, Б.Хмельницького, М.Хвильового, В.Стуса, П.Сагайдачного, П.Дорошенка, пров.Тихий, Весняний, Широкий.

Прийом документів здійснюватиметься директором школи за таким графіком:

 • вівторок з 10.00 до 14.00
 • четвер з 12.00 до 16.00

Заява не прийматиметься і не реєструватиметься у разі відсутності хоча б одного з вказаних обов`язкових документів.

Бланк заяви та анкети учня роздруковуються із сайту закладу і заповнюються завчасно, У разі наявності одного з документів, вказаного в анкеті, має бути надана копія цього документа.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

У зв`язку з відсутністю вільних місць у Вишінвській ЗОШ №1 прийом документів учнів до 1-11-х класів 2021-2022 н.р. не проводиться.

2020 Вишнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

 • Юридична адреса:
  08133 Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, м.Вишневе, вул. Освіти, 9
 • Телефон:
  (04598) 5-07-62
 • Електронна адреса:
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Filling continues
  Триває наповнення порталу актуальними даними. Наразі інформація на окремих сторінках може не відповідити дійсності. Невдовзі робота буде завершена. Дякуємо за розуміння.

Handcrafted & Supported with ♥ by Alexander Mysko