День учнівського самоврядування
![](/component/ajax/?p=image&src=%7B%22file%22%3A%22data%2Fimages%2Fchild-gov%2F2024%2F03%2F14031.jpeg%22%2C%22thumbnail%22%3A%22%2C%2C%22%7D&hash=21847a8a)
Привіт-привіт, любі друзі!
Отож наступний тиждень обіцяє бути максимально цікавим та насиченим! І ми готові оголосити про ще один захід:
13.03 ( в середу) в нашому ліцеї буде проведено надзвичайно цікаву ініціативу - День, коли усі уроки проводитимуть юні здобувачі освіти! Тож нумо вирішувати та ділити предмети в чаті класу.
Такі дні дають змоги викладачам й учням краще зрозуміти один одного: побажання та пропозиції щодо освітнього процесу. Сподіваємось, що цей день принесе усім незабутні емоції та досвід