Інструменти доступності

Skip to main content
Новини

До уваги батьків та учнів!

До уваги батьків та учнів які здобувають освіту за індивідуальною формою (екстернат). Учні що здобувають освіту за індивудуальною формою (екстернат) матимуть можливість пройти річне оцінювання з 10.06 до 16.06.24 включно. Конкретну дату і час проходження оцінювання з того чи іншого предмету обирає здобувач освіти у вищезазначеному проміжку. В...

Як перестати виховувати плагіаторів?

Як ми несвідомо привчаємо дітей уже з першого класу ігнорувати авторські права та використовувати чужу інтелектуальну власність? Як перестати це робити? Якою має бути профілактика плагіату? Зібрали для вас конкретні поради провідних педагогів світу. Помилка, яка забагато коштує «Знайдіть час підписати зошити. На тому тижні вже остаточно слід з...

Як писати заяву про булінг

ПРАВИЛЬНІСТЬ ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВИ ПРО БУЛІНГ ВПЛИВАЄ НА ПРОЦЕДУРУ РОЗСЛІДУВАННЯ Учасники освітнього процесу мають повідомити директора закладу освіти (це передбачено Порядком реагування на випадки булінгу (цькування) (далі – Порядок)) та за потреби поліцію про випадок булінгу, звернувшись із відповідною заявою.  Зі звернень про булінг, які надходи...

Нещодавно волонтерський центр відвідав притулок "В добрі руки"

Привіт-привіт, любі друзі! Учнівське самоврядування нашого ліцею продовжує дивувати нас своєю надзвичайно зворушливою та такою актуальною нині діяльністю! Завдяки вам, а також волонтерському центру, ми зібрали величезну кількість корму для наших менших волохатих друзів! Нещодавно волонтерський центр відвідав притулок @vdobriruky та передав корм...

Чому в англійських школах немає класних керівників

Класний керівник в українській школі – це «швець, і жнець, і на дуді гравець», як кажуть. Коли я думаю про класних керівників, завжди згадую той анекдот: «Друже, як у тебе справи? – Як у коня на весіллі: шия у квітах, а дупа в милі».

Алгоритм реагування закладу освіти на випадки булінгу

Булінг має небезпечні наслідки для всіх його учасників незалежно від того, яку сторону вони займають. Своєчасна та доречна реакція дорослих викликає у дітей почуття безпеки та захищеності, дає чітке розуміння, що насильство неприйнятне.Пропонуємо ознайомитися з алгоритмом реагування закладів освіти на випадки булінгу.

Батьки - вчителі

Вітаємо, любі друзі!А ми знову повертаємося до вас з чудовими новинами! Сподіваємося, що всі вже придумали те, як будуть проводити уроки у своєму класі у день самоврядування? Проведення пари замість вчителя - це чудовий шанс краще зануритися в улюблений предмет, а також ще більше зблизитися зі своїми однокласниками. Але ця можливість може діста...

Місто професій

Привіт-привіт, любі друзі!Маємо для вас просто запальне оголошення! Ви вже знаєте про запланований ярмарок, а що ж ще цікавого відбудеться наступного тижня? Отож 12.03 ( у вівторок ) в нашому ліцеї буде влаштовано справжнісіньке «Місто професій» Тут детальніше:В ліцеї буде облаштовано величезну кількість локацій, що представлятимуть найрізнома...

Останні новини Вишнівського академічного ліцею № 1

Вітаємо вас на сторінці новин Вишнівського академічного ліцею № 1 – місця, де ви можете знайти найсвіжіші та найцікавіші оновлення щодо нашого навчального закладу. Тут ви зможете ознайомитися з новинами щодо досягнень учнів, цікавими порадами від нашого психолога, а також отримати актуальну інформацію про проведення ДПА та ЗНО.

Досягнення учнів – Пишемо історію успіху разом!

Наші учні продовжують тішити нас своїми досягненнями. Сторінка новин представляє світлини, розповіді та відгуки наших талановитих учнів, які вже зараз змінюють світ своїми здобутками.

Психологічні поради – Здоров'я душі та розуму

Наш ліцей покладає особливий акцент на психологічне благополуччя учнів. На сторінці новин ви знайдете корисні поради від нашого психолога щодо розвитку особистості, подолання стресів та досягнення гармонії в житті.

ДПА та ЗНО / НМТ – Крок до майбутнього

Щоб бути завтрашнім лідером, потрібно впевнено крокувати крізь випробування. На сторінці новин ви завжди зможете знайти актуальну інформацію про проведення ДПА та ЗНО / НМТ, корисні поради щодо підготовки та важливі новини з цих напрямків.

Інформація про атестацію та підвищення кваліфікації – Розвиваємося разом

На сторінці новин ви дізнаєтеся про всі аспекти атестації педагогічного складу, а також зможете відслідковувати наші ініціативи щодо підвищення кваліфікації. Разом ми створюємо умови для якісної освіти!

Моніторинг якості освіти – Наша відповідальність перед майбутнім

Важливий аспект нашої діяльності – це постійний моніторинг якості освіти. На сторінці новин ви будете в курсі всіх ініціатив та заходів, спрямованих на підвищення рівня навчання та комфорту учнів.

Стежте за нашими новинами та беріть активну участь у житті Вишнівського академічного ліцею № 1. Разом ми творимо освітнє майбутнє!